Andrius Paulavicius Autoportretas

Esu fotografas Andrius Paulavičius, gyvenu ir dirbu Vilniuje. Baigiau Vilniaus Muzikos ir Teatro akademiją ir įgijau Audiovizialinio meno bakalauro ir magistro išsilavinimą su režisieriaus profesine kvalifikacija (taip parašyta diplome). Pagal specialybę esu garso režisierius – garso įrašymas ir suvedimas televizijoje bei kine. Esu prisidėjęs prie ne vienos laidos, ne vieno kino filmo gamybos, tačiau dirbdamas šį darbą jaučiau, kad man reikia daugiau kūrybos. Kupinas noro kurti ir atkeliavau į fotografijos pasaulį. Mano fotografavimo mokykla – tai 5 metų fotografavimo praktika ir klaidos, nuolatinis noras tobulėti ir suteikti žmonėms džiaugsmą.

Specializuojuosi žmonių ir gyvenimo būdo fotografavime – labiausia mėgstu įamžinti vestuves ir krikštynas. Fotografuodamas visada kuriu dienos istoriją. Ji nebūtinai ta, kurią Jūs pastebite būdami dėmesio centre. Stengiuosi likti nuošalyje ir fiksuoti Jūsų jausmus ir nuotaikas. Būnu lyg teatro režisierius, įvedantis aktorius į vaidmenį ir duodantis laisvę improvizacijai, sustatydamas jaunuosius pozai, bet skatinantis ne pozuoti, o atvirai rodyti savo jausmus vienas kitam – tokios nuotraukos nesensta, tokios nuotraukos neblunka. Tai Jūs kuriate nuotrauką – aš tik ją įamžinu.

Dar kartą dėkoju, kad apsilankėt mano tinklapyje ir suteikėte progą prisistatyti ir supažindinti su savo darbais. Laukiu nesulaukiu galimybės įamžinti Jus!